Velkoobchod
581 209 710

Maloobchod
581 220 377

O nás

Společnost PELA trade s.r.o., byla založena a působí na trhu se spojovacími materiály od roku 1998.

Motto společnosti: Náš zákazník vždy na prvním místě, prodejem zboží naše spolupráce nekončí, není pouhá fráze, ale skutečnost myšlená velice vážně.

Od vzniku společnosti jsme ušli značný kus cesty a vyprofilovali jsme se na profesionálního a spolehlivého dodavatele spojovacích materiálů, který chce být průvodcem, rádcem a partnerem zákazníka při optimalizaci a efektivním řešení jeho problémů. Chceme být partnerem a dodavatelem výrobním závodům, malým živnostníkům, obchodním společnostem, prodejcům a to bez rozdílů.

Kromě standardního normovaného i nenormovaného spojovacího materiálu, nabízíme výrobu výkresových spojovacích dílů, šitých na míru, dle požadavků jednotlivých zákazníků. V roce 2004 jsme rozšířili náš program o výrobu kompletních malých strojních součásti.

V témže roce jsme dokončili certifikaci společnosti na systém kvality ISO 9001, enviroment ISO 14001 a bezpečnost práce OHSAS 18001

V roce 2014 jsme se přestěhovali a zahájili provoz ve vlastních nově zrekonstruovaných prostorech, kde jste srdečně vítaní.

foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto

Prodáváme produkty těchto značek

Prodáváme proukty těchto značek

© 2014 Pela Trade s.r.o., Všechna práva vyhrazena, Design a kód Wedipa.com

Odkazy